ўо?ƒе? оли? – важлива та чудова нагода зустр≥тис€ в офлайн-формат≥ дл€  ≥нтелектуальноњ веселоњ гри та теплого нетворк≥нгу!

¬ипускники та поточн≥ учасники MBA-програм kmbs об’Їднуютьс€ в команди та зустр≥чаютьс€ п≥д час гри, в €к≥й можна перев≥рити своњ знанн€ та лог≥чне мисленн€, ≥ змагаютьс€ за титул чемп≥она.

¬ипускники самост≥йно об’Їднуютьс€ в команди до 6 гравц≥в  – представник≥в конкретноњ групи kmbs. якщо учасник не зм≥г приЇднатис€ до команди заздалег≥дь, орган≥затори додають його до сформованоњ групи перед турн≥ром.

¬и можете запросити до участ≥ в гр≥ своњх друз≥в та близьких, €к≥ не Ї випускниками kmbs, Їдина умова формуванн€ команди при цьому  – м≥н≥мум троЇ гравц≥в за одним столом, €к≥ Ї випускниками.

¬едучий заходу: Ѕорис Ѕурда
Dress-code: Black Tie Invited
¬арт≥сть квитка:
990 грн за особу або 5000 грн за команду (при куп≥вл≥ квитка до 15 травн€)
2000 грн за особу та 9000 грн за команду (при куп≥вл≥ квитка з 16 травн€ по 21 травн€ або у день заходу)

ѕридбати квиток

*¬арт≥сть квитка повн≥стю покриваЇ орган≥зац≥ю та проведенн€ заходу: оренда прим≥щенн€, фуршет та напоњ, гонорар ведучого. ќрган≥затори залишають за собою право скасуванн€ або переносу дати под≥њ: 1) за умови продажу недостатньоњ к≥лькост≥ квитк≥в;  2) у раз≥ виникненн€ обставин, пов’€заних  з COVID-19. ” раз≥ скасуванн€ под≥њ грош≥ за квитки будуть повернен≥.

ƒ€куЇмо за розум≥нн€!

ƒо зустр≥ч≥!