image description

KMBS ALUMNI REVIEW

KMBS ALUMNI REVIEW – проєкт Ангелів kmbs alumni, заснований у  стратегічному партнерстві з mind.ua. Ініціатива орієнтована на обговорення в вузьких колах аналітичних звітів з різних індустрій української економіки. Готові звіти презентуються для обговорення з випускниками kmbs, результати дискусій регулярно публікуватимуться в комунікаційних каналах kmbs alumni.

Якщо це близька до вас індустрія – ви заповнюєте заявку на участь в дискусії у колі друзів у форматі спільного сніданку з іншими випускники kmbs. Ваші думки під час дискусії оформлюються в публікації (текст, відео, аудіо, стаття) на платформі випускників Києво-Могилянської бізнес-школи та mind.ua. Таким чином ми системно комунікуватимемо думку випускників kmbs назовні та підсилюватимемо Києво-Могилянську бізнес-школу та нашу спільноту.

Сподіваємося на вашу зацікавленість в участі у дискусійних клубах в приємному колі у форматі спільних сніданків. Тривалість – до 2 годин. Запити та теми дискусій будемо публікувати в спільних каналах комунікації. У сніданку та обговорення братимуть участь до 7 людей. Ініціатива безкоштовна та потребує тільки вашої участі й бажання цікаво провести час у колі друзів.