Фармацевтична фірма «Дарниця» встановила рекорд України

Фармацевтична фірма «Дарниця» встановила рекорд України

Експерти Національного реєстру рекордів зареєстрували рекорд з найбільшої кількості реалізованих лікарських засобів у формі пігулок

Фармацевтична фірма «Дарниця» встановила рекорд України
Фото darnitsa.ua

Згідно даних роздрібного аудиту Системи дослідження ринку компанії «Проксіма Рісьорч» у 2016 році в категорії «Лікарські засоби» Фармацевтична фірма «Дарниця» виготовила найбільшу кількість препаратів, що випускаються у формі таблеток – 121 мільйон 578 тисяч 463 упаковок, повідомляє прес-служба компанії.

Для вручення диплому про реєстрацію рекорду до офісу компанії завітав експерт Національного реєстру рекордів – Віталій Зорін. «Я, як і більшість українців, не з чуток знаю про продукцію «Дарниці». Проте в процесі перевірки факту рекорду для мене стала відкриттям неймовірна кількість таблеток, що виготовляє Фармацевтична фірма «Дарниця» впродовж року – це дійсно вражає», – зазначив Зорін.

«Ми відвідали цех з виробництва лікарських засобів у твердій формі і особисто переконалися, що завдяки високому рівню автоматизації виробництва рекорд забезпечив колектив співробітників чисельністю усього 80 осіб», – додав експерт.

З початку 1990-х років Фармацевтична фірма «Дарниця» першою в Україні почала технічне переоснащення виробництва згідно вимог Належної виробничої практики (GMP). Повністю модернізоване виробництво твердих лікарських форм було введено в експлуатацію в 2005 році, і сьогодні асортимент цеху нараховує понад 100 найменувань.

Для виробництва лікарських засобів у «Дарниці» встановлене обладнання провідних європейських виробників: Glatt, Fette, Gibli, Roto, IMA, Marchesini, Ulmann, BWT, Boccard, Kilian. Вся продукція виробляється в чистих приміщеннях класу D із необхідним мікрокліматом, де параметри температури, вологості повітря, перепаду тиску між приміщеннями постійно контролює незалежна система моніторингу.

Нагадаємо: у липні 2017 року АМКУ дозволив ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» сконцентрувати понад 50% Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу (БФХЗ, Київ)

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті