«Чорна пантера», «Богемна рапсодія» і «Народження зірки»: оголошено номінантів на премію «Золотий глобус»

«Чорна пантера», «Богемна рапсодія» і «Народження зірки»: оголошено номінантів на премію «Золотий глобус»

Церемонія вручення відбудеться 6 січня в Каліфорнії

«Чорна пантера», «Богемна рапсодія» і «Народження зірки»: оголошено номінантів на премію «Золотий глобус»
Lady Gaga, A Star Is Born (2018)
IMDB

Комедійний фільм «Влада» про Джорджа Буша-молодшого і його віце-президента Діка Чейні заробив шість номінацій. У тому числі «Найкращий мюзикл або комедія» і «Найкращий комедійний актор» – на цю нагороду претендує Крістіан Бейл, який зіграв Чейні і спеціально погладшав для цієї ролі.

П'ять номінацій, у тому числі «Найкраща драма», заробила стрічка «Зірка народилася» про зірку кантрі та його молоду протеже.

Загалом на премію в категорії «Найкраща драма» номіновані фільми: «Зірка народилася», «Чорна пантера», «Якби Біл-стріт могла заговорити», «Чорний клановець» і «Богемна рапсодія».

На нагороду в категорії «Найкращий режисер» претендують Альфонсо Куарон («Рим»), Бредлі Купер («Народження зірки»), Пітер Фарреллі («Зелена книга»), Спайк Лі («Чорний клановец») і Адам Маккей («Влада»).

Бредлі Купер також висунутий на премію в номінації «Найкраща чоловіча роль в драматичному фільмі». Крім нього, до списку увійшли Віллем Дефо за фільм «Ван Гог. На порозі вічності», Лукас Хеджес («Стерта особистість»), Джон Девід Вашингтон («Чорний клановець») і Рамі Малек («Богемна рапсодія»).

На нагороду в номінації «Найкраща актриса в драматичному фільмі» претендують Ніколь Кідман («Час відплати»), Леді Гага («Зірка народилася»), Гленн Клоуз («Дружина»), Розамунд Пайк («Приватна війна») і Мелісса Маккарті («Чи зможете ви мене пробачити?»).

У номінації «Найкращий анімаційний фільм» представлені: «Суперсімейка-2», «Острів собак», «Ральф проти інтернету», «Мірай з майбутнього» і «Людина-павук: Через всесвіти».

У номінації «Найкращий драматичний серіал» представлені: «Американці», «Охоронець», «Повернення додому», «Вбиваючи Єву», «Поза».

На «Глобус» як «Найкращий комедійний серіал» претендують: «Баррі», «У кращому світі», «Жартую», «Метод Комінскі», «Дивовижна місії Мейзел».

Що стосується серіалів, найбільше номінацій – чотири – заробив серіал «Вбивство Джанні Версаче: Американська історія злочинів», творцем якого став легендарний Раян Мерфі.

76-я церемонія вручення премії «Золотий глобус» пройде в Каліфорнії 6 січня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті