mind
«ТАС» Тігіпка купила кар’єр з видобутку блочного каменю
Спецпроект
Трансформації бізнесу

«ТАС» Тігіпка купила кар’єр з видобутку блочного каменю

Група «ТАС» має намір розширювати портфель активів у сфері видобутку нерудних матеріалів

«ТАС» Тігіпка купила кар’єр з видобутку блочного каменю
Сергій Тігіпко
Фото: УНІАН

Група «ТАС» Сергія Тігіпка купила кар'єр з видобутку блочного каменю в Житомирській області, йдеться у повідомленні на сайті групи.

«З урахуванням активного розвитку в Україні інфраструктурних проектів, збільшення обсягів дорожнього і житлового будівництва, а також інших видів економічної діяльності, де активно застосовується природний камінь, Група «ТАС» вважає видобуток нерудних матеріалів достатньо перспективним напрямом бізнесу і надалі має намір продовжити придбання нових активів у цій галузі», – підкреслив Голова ради директорів Групи «ТАС» Сергій Попенко.

Входження до складу Групи «ТАС» компанії з видобутку природного каменю відповідає стратегії довгострокового розвитку Групи та сприятиме як зміцненню її ринкових позицій, так і подальшому розвитку економіки країни.

Нагадаємо: раніше, 15 листопада 2018 року, корпоративні інвестфонди «Прайм Ессетс Капітал» і «ВІК», акціонерами яких є відповідно президент України Петро Порошенко і народний депутат Ігор Кононенко, підписали пакет документів про продаж ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» з новим власником – компанією «Евінз лімітед» з групи «ТАС», кінцевим бенефіціаром якої є Сергій Тігіпко.

Група «ТАС» заснована в 1998 році і представлена у фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, венчурних та інших проектах. Зокрема, до складу промислового напряму Групи входять: ПАТ «Завод« Кузня на Рибальському», ПАТ «Дніпровагонмаш», ТОВ «ВКФ «Старк», транспортно-операторська компанія ТОВ «ТАС-Логістик».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті