mind
Німеччина жорстко закликала інші країни не втручатись у будівництво «Північного потоку – 2»

Німеччина жорстко закликала інші країни не втручатись у будівництво «Північного потоку – 2»

«Північний потік – 2» – неправильний хлопчик для биття», – наголосив міністр економіки ФРН

Німеччина жорстко закликала інші країни не втручатись у будівництво «Північного потоку – 2»
фото www.bmwi.de

Міністр економіки ФРН Петер Альтмайєр заявив, що німецький уряд не має жодних правових підстав для втручання в будівництво «Північного потоку – 2», та закликав інші країни не ставати на заваді будівництву газопроводу. Про це повідомляє Handelsblatt.

Протягом останніх кількох місяців США здійснювали посилений тиск щодо суперечливого проекту «Північний потік – 2». Усвою чергу влада Німеччини досить обережно реагувала на критику американців. Але, схоже, час мовчазної реакції на атаки з боку США закінчився, зазначає видання.

«Північний потік – 2» – неправильний хлопчик для биття», – сказав Альтмайєр та додав, що будівництво «добре розвинуто, труби прокладено на багато кілометрів у морі». Він наголосив, що федеральна влада не втручатиметься в цей процес, бо не має на це жодних правових підстав».

Крім того, міністр наголосив на необхідності забезпечення Росією транзиту через Україну після введення в експлуатацію газопроводу.

Альтмайєра підтримує і інший його колега, міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас.

Нагадаємо: раніше Маас заявив, що будівництво «Північного потоку – 2» вже нічого зупинити не зможе, навіть санкції з боку США. Він наголосив, що якщо Росії доведеться самостійно завершувати реалізацію проекту, ніхто не зможе вплинути на РФ та змусити її зберегти транзит через Україну.

Раніше стало відомо, що посол США в ФРН Річард Гренелл розіслав листи із попередженням щодо ймовірного введення санкцій проти компаній-підрядників, які беруть участь у будівництві газопроводу.

Як повідомлялось, глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв сказав, що Європарламент може проголосувати за рішення щодо поширення дії енергетичних директив ЄС на російські газопроводи «Північний потік», «Північний потік – 2» та «Турецький потік», чим фактично знищить ідею постачання російського газу в обхід України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті