Вартість оформлення паспортів зросте в Україні з 1 липня

Вартість оформлення паспортів зросте в Україні з 1 липня

За оформлення паспорта у формі ID-карти необхідно буде сплатити 126 грн при виготовленні до 20 робочих днів

Вартість оформлення паспортів зросте в Україні з 1 липня
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів України підвищив вартість оформлення паспортів із 1 липня. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на рішення уряду.

Так, з 1 липня за оформлення (зокрема, замість втраченого або вкраденого) або обмін паспорта (у формі ID-карти), крім оформлення паспорта громадянина України вперше, необхідно буде сплатити 126 грн (зараз – 87 грн) при виготовленні до 20 робочих днів, 252 грн (зараз – 174 грн) при виготовленні до 10 днів.

Вартість за оформлення (зокрема, замість втраченого або вкраденого) і обмін закордонного паспорта підвищиться до 352 грн з 253 грн при виготовленні до 20 робочих днів, до 704 грн з 506 грн при виготовленні до семи днів або до трьох днів.

Також зросте вартість оформлення проїзного документа біженця, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідка на тимчасове проживання і проїзного документа особі, якій надано додатковий захист до 226 грн з 156,46 грн.

Оформлення посвідчення біженця коштуватиме 168 грн, карти мігранта – 199 грн, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, – 168 грн, посвідчення на постійне проживання – 352 грн.

Раніше Mind писав, що ДП «Документ» припинив видачу біометричних паспортів та ID-карток.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті