Ціна газу для промисловості у вересні – без змін

Ціна газу для промисловості у вересні – без змін

Компанія «Нафтогаз України» пропонує газ за ціною 4640 – 5204 грн за тисячу кубометрів

Ціна газу для промисловості у вересні – без змін
Фото: УНІАН

«Нафтогаз України» опублікував ціни на природний газ, які діятимуть з 1 вересня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. Про це повідомила компанія на своєму сайті.

Запропонована вартість природного газу із ресурсу компанії є диференційованою і залежить від обсягів закупівлі та умов оплати.

З урахуванням цих показників, компанія пропонує газ за ціною 4640 – 5204 грн/тис. куб. м, без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами.

Порівняно з цінами на серпень 2019 року, у вересні вартість газу не змінена.

Нагадаємо: з 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу». Ним передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабміном.

Раніше Mind писав, що заборгованість підприємств перед «Нафтогазом» складає близько 39,5 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті