Гонщик Міхаель Шумахер прийшов до свідомості після травми 2013 року

Гонщик Міхаель Шумахер прийшов до свідомості після травми 2013 року

Попри лікарську таємницю від оточення Шумахера надходять позитивні новини

Гонщик Міхаель Шумахер прийшов до свідомості після травми 2013 року
michael-schumacher.de

Газета Le Parisien з посиланням на джерело в паризькій лікарні імені Жоржа Помпіду повідомила про те, що знаменитий німецький гонщик Міхаель Шумахер «знаходиться в свідомості», пише RFI.

Газета, зокрема, посилається на заяву співробітниці лікарні, яка стверджує, що 50-річний Шумахер, який «знаходиться в свідомості», проходить лікування в «її відділенні».

За даними Le Parisien, у вівторок, 10 вересня гонщика відвідував у лікарні його близький друг Жан Тодт, президент Міжнародної автомобільної федерації (FIA), який в «золоті» роки Шумахера був спортивним директором команди Ferrari. Він провів у госпіталі 45 хвилин.

Як стверджує газета, лікуванням знаменитого спортсмена займається 69-річний професор Філіп Менаше, який очолює в клініці ім. Жоржа Помпіду відділення серцево-судинної хірургії. За інформацією видання, до цього Шумахер знаходився в цій паризькій клініці «як мінімум двічі» минулої весни.

У свою чергу, Дирекція державних лікарняних установ Парижа (AP-HP), з якою зв'язалося агентство France-Presse, не стала ні підтверджувати, ні спростовувати» інформацію, посилаючись на лікарську таємницю.

За наявними даними, німецького гонщика чекає курс ін'єкцій стовбурових клітин, який проведуть під контролем кардіохірурга Філіпа Менаше. Професор відомий використанням методик клітинної терапії для лікування захворювань серця, хоча подібна методика досі вважається експериментальною.

Нагадаємо, семиразовий чемпіон «Формули-1» Міхаель Шумахер прикутий до ліжка більше п'яти років – відтоді як 29 грудня 2013 року одержав черепно-мозкову травму після падіння на французькому гірськолижному курорті Мерібель. У червні 2014 року лікарі вивели Шумахера з медикаментозної коми. З того часу надходило мало інформації про його стан, так як сім'я намагалася зберігати її в суворій таємниці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті