Офіційний аккаунт McDonald's у Твіттері здивував своїх підписників образливим постом про Дональда Трампа, назвавши його «огидною подобою президента з маленькими ручками», пише Reuters.
«@realDonaldTrump, насправді ви огидна підробка Президента, і ми б хотіли, щоб нам повернули @Barack Obama. А ще у вас маленькі ручки», ─ йшлося в повідомленні.
Згодом цей пост було видалено, а компанія McDonald's вибачилася за інцидент і заявила, що її сторінка в Твіттері «опинилася під загрозою» і що цей випадок розслідують.
«Twitter повідомив нас, що наш аккаунт було зламано. Ми видалили твіт, захистили наш аккаунт і наразі розслідуємо цю подію», ─ йдеться у новому повідомленні McDonald's на офіційній сторінці.
Дональд Трамп ніяк не прокоментував цей випадок.
Нагадаємо, 15 березня група турецьких хакерів зламала кілька твіттер-акаунтів, в тому числі правозахисної організації Amnesty International, французького міністерства економіки і північноамериканської редакції ВВС, і розмістила там свастику та пропаганду в підтримку президента Туреччини Ердогана і майбутнього референдуму, який може привести до розширення повноваження президента.