Стрілянина у паризькому аеропорту: нападника ліквідовано

Чоловік намагався заволодіти зброєю правоохоронця

фото з відкритих джерел

Як повідомляє CNN, у субботу, 18 березня, в паризькому аеропорту Орлі невідомий чоловік намагався здійснити теракт. Він вихопив зброю у працівника антитерористичного підрозділу і побіг у бік ресторану, після чого правоохоронець відкрив вогонь на ураження. Нападника застрелено, у нього також знайдено власну зброю.

Журналіст Мелісса Белл у Твіттері уточнює, що інцидент почався тоді, коли поліцейський намагався перевірити в чоловіка документи. Той вистрілив у працівника поліції, а потім, вихопивши у нього зброю, спробував утекти.

За даними представника МВС, інших постраждалих немає. На місці події працюють сапери. Вони перевіряють, чи не залишив нападник вибухівку і чи не було на ньому «пояса шахіда». Шукають також можливих спільників нападника.

Поліція організувала евакуацію людей з аеропорту.

Міністр внутрішніх справ Франції Бруно Ле Ру прибув на місце події.

Нагадаємо, 16 березня у паризькому офісі МВФ вибухнула посилка. Вибух стався під час відкриття конверта працівником фонду. В результаті події потерпілий отримав опіки рук та обличчя. Згодом місцева преса повідомила, що посилку з вибухівкою могли надіслати грецькі анархісти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS