«Укрзалізниця» має намір інвестувати в модернізацію 150 млрд грн

Перевізник планує розподілити інвестиції на наступні 5 років

ПАТ «Укрзалізниця» розраховує інвестувати в галузь близько 130-150 млрд грн до 2021 року. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«В цілому інвестиції в галузь за п'ять років складуть 130-150 млрд грн, що дозволить повністю забезпечити потреби економіки України в залізничних перевезеннях», – наголошується в повідомленні.

Стратегію модернізації ПАТ «Укрзалізниця» в 2017-2021 рр. схвалило правління 26 квітня.

Стратегія передбачає подальше реформування галузі шляхом побудови вертикально інтегрованої структури. Зокрема, будуть створені компанії за напрямками діяльності, а не за регіональним принципом, як було раніше.

Бізнес-модель ПАТ «Укрзалізниця» буде побудована на п'яти бізнес-вертикалях: вантажні перевезення і логістика, пасажирські перевезення, інфраструктура, послуги тяги, виробництво і сервіс. Протягом 2017-2018 рр. будуть створені всі компанії по сегментах ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS