За рік капіталізація Apple виросла на $300 млрд

Акції компанії зростають на очікуваннях продажів нового iPhone

Капіталізація Apple Inc. перевищила у вівторок $800 млрд, постачальник iPhone став першою компанією в історії, що досягла такої ринкової вартості. Про це повідомляє «Інтерфакс «.

Акції Apple ростуть за рахунок очікувань, що черговий iPhone, випуск якого планується цього року, допоможе компанії знову збільшити продажі.

З початку року акції Apple подорожчали на третину і на $300 млрд за останні 12 місяців. На тлі загального підйому ринку на 20–30% зросли з початку року і папери інших технологічних компаній – Amazon, Facebook, Google.

У вівторок акції Apple виросли на 0,6%, до $153,99. Компанія збільшила чистий прибуток і виручку в ІІ кварталі 2017 фінансового року майже на 5%. Водночас минулого кварталу Apple скоротила продажі iPhone на 1%, до 50,8 млн штук.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS