Львівська міська рада виділила Львівській обласній державній адміністрації 25 млн грн. Гроші підуть на вивезення сміття. Рішення було прийнято на засіданні виконкому 7 липня.
Про це передають Українські Новини.
Виконком також вніс зміни до міського бюджету на 2017 рік.
«Ми платимо 25 млн гривень області, щоб вона виконувала функції з вивезення сміття. Це «золота» ціна. Ніде в Україні немає прецедентів, щоб платили мільйони за вивезення сміття», – повідомив мер Львова Андрій Садовий.
За словами Садового, для нього перш за все важлива безпека громадян.
Нагадаємо, що Львівська міська рада передала повноваження з вивезення сміття Львівської обласної державної адміністрації.
Нагадуємо, що 12 червня мерія Львова звернулася з проханням до Кабінету Міністрів Львівської обладміністрації і Ради нацбезпеки і оборони оголосити місто зоною надзвичайної екологічної ситуації через критичну ситуацію, що склалася в місті з похованням і вивезенням твердих побутових відходів.