Через пожежу Shell зупинила найбільший європейський нафтозавод

За попередньою інформацією, причиною пожежі стало коротке замикання

Англо-голландська нафтогазова компанія Royal Dutch Shell повідомила про зупинку виробництва на найбільшому в Європі нафтопереробному заводі після пожежі.

Про це повідомлє агентство Франс Прес, передають РІА Новини.

Пожежа виникла на електропідстанції на території заводу в місті Роттердам в Нідерландах в суботу ввечері. Пожежникам вдалося локалізувати полум'я до 07.00 (МСК) в неділю.

«Shell знаходиться в процесі закриття всіх об'єктів на території (заводу – ред.)», – повідомив представник компанії агентству в неділю ввечері, зазначивши, що на згортання експлуатації і повторний запуск робіт можуть піти «годинник або навіть кілька днів».

Представник компанії також не підтвердив повідомлення в ЗМІ, що причиною пожежі стало коротке замикання, відзначає агентство.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS