У серпні 2017 року в порівнянні з серпнем минулого року продажі нових легкових автомобілів підвищилися на 17%, передають Українські Новини з посиланням на дані асоціації «Укравтопром»
«У серпні 2017 роки українці придбали і зареєстрували 6,6 тис. нових легкових автомобілів. В результаті попит на автомобілі в останній літній місяць в порівнянні з минулим роком зріс на 17%», – зазначається в повідомленні.
Рейтинг найбільш продаваних автомобільних марок в Україні (серпень 2017)
Автомобільна марка | Кількість зареєстрованих автомобілів |
Toyota | 870 |
Renault | 709 |
Volkswagen | 524 |
KIA | 435 |
Skoda | 398 |
Як вже розповідав Mind, Volkswagen відкликає майже 281 000 автомобілів марки CC, седанів та універсалів Passat в США через несправність паливного насосу, яка може призвести до раптової зупинки авто.
Відкликанню підлягають автомобілі моделі СС з 2009 по 2016 рік випуску, а також седани та універсали Passat 2006-2010 років випуску. Усі вони мають 4-циліндрові бензинові двигуни.
В липні авто концерн також відкликав 766 000 автомобілів через проблеми з гальмівною системою по усьому світу.