Всього до участі в конкурсі подавали заявки близько 80 проектів, але лише 20 потрапили до фіналу.
«Ми вже третій рік поспіль підтримуємо проекти із розбудови стартап-екосистеми в Україні, адже це є одним з головних пріоритетів Western NIS Enterprise Fund. Ми переконані, що лише інноваційні рішення у бізнесі, що пропонують продукти із доданою вартістю і можуть конкурувати на глобальному ринку, допоможуть вивести економіку країни на новий рівень. Продукти, які розробляють українські стартапи, такі як Petcube, Kodisoft, Readdle, резонують із тенденціями світового ринку. Це доводить успіх минулорічних учасників української панелі на CES-2017. І ми очікуємо, що цього року цей успіх лише примножиться», – Ярослава Джонсон, Президент і Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund.Senstone – кулон, який можна використовувати для перетворення голосових заміток в текст.
Kidslox – додаток батьківського контролю для управління екранним часом дитини за допомогою денних лімітів. Також програма дозволяє обмежувати доступ до небажаного контенту.
Kray Technologies – дрон, який допомагає збільшити врожайність і зменшити обсяги внесення добрив в агросекторі. Оснащений системою комп'ютерного бачення, яка дозволяє розпізнавати перешкоди і автоматично ухилятися від них.
MMone Company – симулятор для шанувальників VR.
PassivDom – ця компанія за допомогою технології 3D-друку створює повністю готові до проживання «розумні» будинки, які не вимагають підключення до місцевих енергомереж і водопостачання.
Agrieye – комплексне технологічне рішення для агросектору, що дозволяє зробити технології дистанційного зондування, системи автоматизації прийняття рішень доступними кожному фермеру.