Ще один «Інтерсіті» з Києва до Тернополя почне курсувати з 3 листопада

Час в дорозі становитиме шість годин

З 3 листопада, щодня починає курсувати «Інтерсіті +» №74 /748 Київ-Тернопіль-Київ. Про це повідомила прес-служба філії «Українська залізнична швидкісна компанія ПАТ «Укрзалізниця».

Відправлятись потяг буде зі станції Київ-Пасажирський з 3 листопада о 17:24 і прибуватиме до Тернополя о 23:25. На маршруті проходження поїзд зупинятиметься на станціях: Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Деражня, Хмельницький і Волочиськ.

З Тернополя поїзд буде відправляється з 4 листопада о 4:06 і прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 9:58. Квитки з'являться у продажу на порталі бронювання квитків ПАТ і в залізничних касах найближчим часом.

Нагадаємо, що «Інтерсіті +» №715/716 Київ-Перемишль-Київ також курсує до Тернополя через Вінницю та Хмельницький.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS