Оболонський районний суд Києва ухвалив рішення про виклик на допит президента України Петра Порошенка в якості свідка у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні в четвер. Під час оголошення списку свідків, яких допитають в суді, зокрема, було названо Порошенка Петра Олексійовича.
«Прошу викликати в судове засідання Порошенка Петра Олексійовича в якості свідка сторони обвинувачення. Необхідність в допиті даного свідка виникла у сторони звинувачення в ході дослідження доказів у судовому засіданні, яке відбулося 06.12.2017», – сказав прокурор Головної військової прокуратури України Руслан Кравченко.