Валерій Кодецький виходить зі складу акціонерів девелоперської компанії Ukrainian Development Partners. Про це повідомляє Ліга.Бізнес.
Згідно з повідомленням, тепер Кодецький планує розвивати власний девелоперський бренд City One Development.
«За погодженням сторін, компанія City One Development надалі братиме участь у загальних існуючих проектах з компанією UDP, таких як РК «Новопечерські Липки» і ЖК «Бульвар фонтанів» у статусі співінвестора і девелопера», – йдеться в повідомленні.
Ukrainian Development Partners створена у 2002 році як керуюча компанія для консолідації активів і операцій у сфері нерухомості. Серед проектів компанії, зокрема, міжнародний аеропорт Київ, торгово-розважальний центр Ocean Plaza, столичні житлові комплекси «Новопечерські Липки», «Бульвар фонтанів», RiverStone, «Паркове місто» та інші. Мажоритарний акціонер UDP – Василь Хмельницький.