Українсько-російський бізнесмен Павло Фукс купив компанію «Укррослізинг». З нового року Фукс став її єдиним бенефіціаром, а 11 січня відповідні зміни були внесені до реєстру юридичних осіб. Про це повідомляє ЛІГА.бізнес.
Згідно з повідомленням, власник 100% статутного капіталу компанії не змінився. Єдиним засновником фірми залишилася кіпрська Ukrrosleasing Cyprus Limited. Раніше цю компанію ЗМІ пов'язували з оточенням Віктора Януковича і російським державним Внєшекономбанком.
«Укррослізинг» на початку минулого року відсудив у Київського метрополітену 1,96 млрд грн за поставку 100 вагонів у 2010–2013 роках. Вагони було придбано в Крюківського вагонобудівного заводу і російських «Вагонмашу» і «Метровагонмашу». У підземки залишається борг перед компанією Фукса в 1,78 млрд грн (майже $50 млн).
Павло Фукс народився в Харкові і довгий час прожив у Росії. Фуксу належить девелоперська компанія MosCityGroup, великі об'єкти нерухомості в Москві і Московській області.
За даними LIGA.net бізнесмен купив кілька газодобувних компаній, що раніше належали оточенню Едуарда Ставицького та Юрія Бойка. Йдеться про пакети акцій у ТОВ ДВ «Нафтогазовидобувна компанія» і ПрАТ «Девон», ТОВ «Голден Деррік» і ПАТ «Видобувна компанія «Укрнафтобуріння». Також Фукс вів переговори про купівлю столичного БЦ «Парус» у Вагіфа Алієва.