У Сирії внаслідок авіаудару міжнародної коаліції на минулому тижні загинуло або було поранено близько 300 найманців приватної військової компанії «Вагнер». Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.
Російський військовий лікар сказав, що близько 100 осіб було вбито, інше джерело, знайоме з кількома бійцями, заявило, що кількість загиблих військових перевищила 80 людей.
Зі свого боку російські посадовці заявили, що було вбито 5 осіб, але вони не мали жодного відношення до російських збройних сил.
Зіткнення показали, що Москва глибоко залучена в Сирію в військовому відношенню і ризикує потрапити там в пряму конфронтацію з США.
За слова джерел Reuters, поранених, яких було вивезено з Сирії, відправили до чотирьох російських госпіталів.
Як заявила прес-секретар МЗС Росії Марія Захарова, в районі удару загинуло 5 російських громадян. За її словами, повідомлення про десятки або сотні загиблих та поранених були дезінформацією, яку поширюють противники РФ.
Нагадаємо: днями повідомлялося, що десятки російських найманців були доправлені до російських військових госпіталів, але Росія продовжувала заперечувати їх наявність.