Петро Порошенко та емір Катара шейх Тамім бін Хамад Аль Тані підписали Угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог. Про це повідомляє прес-центр президента.
Угода передбачає, що громадяни України та громадяни Держави Катар, які користуються паспортами для виїзду за кордон, дійсними не менш, ніж 6 місяців з дати в'їзду до держави іншої сторони, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території країн строком до 90 днів протягом 180 днів.
Президент зауважив, що Доха є авіаційним хабом, куди вже запущено два літака на день із Києва.
«Підписання документа сприятиме розвитку співробітництва між Україною та Державою Катар як в консульсько-правовій, так і економічній та гуманітарній сферах, дозволить вивести на якісно новий рівень захист прав та інтересів юридичних і фізичних осіб України в Катарі, активізує контакти представників бізнесу обох країн, відкриє додаткові можливості для національних туристичних галузей, слугуватиме розширенню дружніх зв’язків між народами України та Держави Катар», – йдеться в повідомленні прес-служби.
Варто додати, що сьогодні, 20 березня, Україна та Катар підписали угоду про військово-технічне співробітництво. Підписання документу сприятиме активізації взаємовигідного та довгострокового співробітництва між двома державами у військово-технічній галузі з використанням новітніх наукових і технічних досягнень в оборонній промисловості.