Посол РФ в США: «Нам знову погрожують. Ми попереджали, що не залишимо такі дії без наслідків»

Анатолій Антонов переконаний, що США «не мають морального права винуватити інші країни» у хімічних атаках

фото з pixabay.com

Посол Російської Федерації в США Анатолій Антонов заявив, що удари США, Британії та Франції по Сирії не залишаться без наслідків. Про це він йдеться в його заяві у Facebook.

«Найгірші побоювання збулись. Наші попередження залишились непочутими. Заздалегідь розроблений сценарій реалізується. Нам знову погрожують. Ми попереджали, що такі дії не залишаться без наслідків», – написав посол РФ.

Антонов покладає провину на Вашингтон, Лондон та Париж.

«Образа президента Росії є неприйнятною», – заявив він та додав, що США, як власник найбільшого арсеналу хімічної зброї, не має «морального права винуватити інші країни».

Нагадаємо: у відповідь на хімічну атаку, проведену військами Башара Асада в сирійському регіоні Східна Гута, США, Британія та Франція завдали удару крилатими ракетами по Сирії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS