«Укргазвидобування» уклало угоду зі світовим хімічним концерном

Контрактом передбачено покращення якості автомобільного пального Shebel

Фото loda.gov.ua

АТ «Укргазвидобування» та німецький хімічний концерн BASF уклали довгостроковий контракт про постачання пакета присадок, розроблених для автомобільного пального Shebel. Про це пише прес-служба «Укргазвидобування».

Згідно з повідомленням, термін дії угоди складає три роки. За контрактом з BASF постачатимуть два пакети присадок: Keropur 3802 Shebel та Keropur DP Shebel.

Пакет присадок для бензинів із модифікатором тертя Keropur 3802 Shebel призначений для отримання пального з високими очисними властивостями, що забезпечить підтримання чистоти двигунів, у тому числі з прямим уприскуванням.

Пакет присадок для дизельного палива Keropur DP Shebel також має очисні властивості, зокрема у двигунах системи common-rail, знижує піноутворення, підвищує цетанове число на одиницю.

Пакети присадок дозволять економити пальне, мають гарні антикорозійні властивості та знижують зношенність двигуна.

«Ми дуже раді розвитку плідної співпраці між концерном BASF та АТ «Укргазвидобування» у сфері поліпшення експлуатаційних і екологічних властивостей пального. Використання багатофункціональних пакетів присадок, які контролюють утворення відкладень у паливній системі двигуна, – загальносвітова тенденція. Створюючи свій бренд пального Shebel у співпраці з концерном BASF, АТ «Укргазвидобування» робить ще один впевнений крок назустріч споживачеві, пропонуючи українське пальне, яке відповідає останнім світовим трендам ринку пального», – зазначив генеральний директор BASF в Україні Андреас Лір.

«Укргазвидобування» – найбільший український добувач природного газу і газового конденсату. Входить до структури НАК «Нафтогаз України».

BASF Societas Europaea (BASF SE, Badische Anilinund Soda Fabrik) – найбільший у світі хімічний концерн.

Концерн має 160 дочірніх підприємств в Європі, Америці та Азії. Концерн підтримує зв'язки з 170 країнами світу і виробляє понад 7000 найменувань продуктів. Близько 60% своєї продукції BASF реалізує в Європі (в тому числі 21,2% – у Німеччині), 21,5% – у США, 5,3% – у Південній Америці, на Азію, Африку і Тихоокеанську зону припадає 15,9 % продукції.

Обіг BASF у 2009 році склав 50,69 млрд євро проти 62,3 млрд євро у 2008 році (спад на 19,%). Чистий прибуток BASF у 2006 році виріс на 6,9% – до 3,22 млрд євро порівняно з 3,01 млрд євро у 2005 році. На січень 2009 року кількість працівників становила майже 105 000 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS