Норвезька Scatec Solar побудує три сонячні електростанції в Миколаївській області

Це вже не перша ініціатива норвежців в Україні, раніше вони запланували будівництво двох СЕС на Черкащині

фото Shutterstock

Норвезька компанія Scatec Solar домовилася з українською фірмою Rengy Development, яка розвиває альтернативну енергетику в Україні, про будівництво на півдні країни сонячних електростанцій загальною потужністю 47 МВт, йдеться в повідомленні Scatec Solar, на яке посилається Reuters.

Згідно з планами, три станції в Миколаївській області вироблятимуть близько 58 ГВт-год на рік. На їх будівництво буде потрібно приблизно 52 млн євро.

Учасники проекту розраховують до кінця року залучити фінансування за допомогою Європейського банку реконструкції та розвитку.

Scatec Solar займається будівництвом і управлінням сонячними електростанціями по всьому світу.

Раніше повідомлялося, що компанія має намір у 2018 році приступити до будівництва сонячних електростанцій у Черкаській області загальною потужністю 83 МВт.

Rengy Development була створена у 2009 році інвесткомпанією Trust Capital Group для розвитку виробництва сонячної енергії і з тих пір побудувала й ввела в експлуатацію кілька електростанцій у Вінницькій, Одеській та Херсонській областях загальною потужністю приблизно 70 МВт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS