Інвестор американського автовиробника Tesla Ендрю Лефт, засновник та очільник аналітичної компанії Citron Research, звернувся до федерального суду штату Каліфорнія із позовом проти Ілона Маска, звинувативши його в біржових маніпуляціях. Про це повідомляє CNBC.
В позові стверджується, що Маск маніпулював вартістю акцій Tesla, коли публічно, а саме через соціальну мережу, оголосив про наміри зробити свою компанію приватною. Позивач переконаний, що Маск навмисне поширив неправдиву інформацію про наявність необхідного фінансування, щоб ввести в оману інвесторів.
Один з адвокатів Лефта пізніше заявив, що це було «зручним способом шахрайства» та додав, що Маск намагався маніпулювати цінами на акції Tesla, щоб нанести шкоди продавцям акцій, що грають на пониження.
Нагадаємо: нещодавно Маск у Twitter оголосив про свої плани викупити усі акції Tesla і таким чином вивести її з біржі. У дописі він вказав, що фінансування забезпечено. Експерти оцінюють угоди в суму від $72 млрд до $82 млрд.
Втім, наприкінці серпня, він вирішив відмовитись від цієї ідеї та пояснив, що до цього його спонукали інвестори та акціонери.