Контроль швидкості просування дорогами України повертається з понеділка, 8 жовтня 2018.
Про це повідомив прем’єр міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.
«З понеділка відновлюємо контроль дотримання швидкості на дорогах. Перший тиждень у режимі попереджень, а далі застосовуємо всі механізми покарання порушників. Робимо це не заради штрафів», – написав він.
‼️ З понеділка відновлюємо контроль дотримання швидкості на дорогах. Перший тиждень у режимі попереджень, а далі...
Опубликовано Volodymyr Groysman Четверг, 4 октября 2018 г.
Як зазначається, передбачається, мобілізація всіх засобів спостереження ситуації на дорогах, контроль дотримання технічних норм транспорту, особливо громадського, жорсткий ваговий контроль та окрема програма захисту дітей і запровадження світлових елементів одягу, аби малюків було видно.
«Маємо скоротити аварійність і смертність на дорогах мінімум на третину.
P.S. Покарання і штраф за порушення правил дорожнього руху мають бути достатньо серйозними, щоб водії думали перед тим, як натиснути газ та перевищити швидкість», – наголосив прем’єр міністр.
Так, він зазначив, що з 2005 року на дорогах України загинули 74 тисячі осіб, травмувалися близько 600 000. Основна причина – недотримання швидкісного режиму.
Нагадаємо, з 1 січня 2018 року набули чинності поправки до Правил дорожнього руху, згідно з якими максимальна швидкість транспортних засобів у населених пунктах знижена з 60 до 50 км/год.
Пізніше, у КМДА планували на 22 вулицях Києва дозволити швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год