На території анексованого півострова Крим у місті Керч стався вибух в політехнічному коледжі, в результаті інциденту загинуло, за оновленими даними, 19 осіб, 50 людей постраждали, повідомляє місцеве видання Керчь ФМ.
«Дуже багато постраждалих, їх вантажать у швидкі, 4-5 машин вже від'їхали, їде машина за машиною, дуже багато розбитих шибок», – повідомляє журналіст.
На 12.25 стало відомо, що швидких для евакуації постраждалих не вистачає. Для транспортування залучили громадський транспорт. На місце також приїхала аварійно-газова служба, йдеться в повідомленні.
На 12.36 носилок також не вистачає. Людей почали переносити на дверях. Також під'їхала військова машина для допомоги. Правоохоронці опитують очевидців події.
На YouTube-каналі kerchnettv опубліковано відео з коментарем директора Керченського політехнічного технікуму Ольги Гребеннікової – вона назвала вибух терактом і розповіла, що сталося, інформує Дождь.
За словами директора, в будівлю технікуму увірвалися «невідомі люди» з автоматами і стали стріляти по студентах. Директор сказала, що «трупів повно, трупів дітей, справжній теракт». Хтось підірвав хол і розкидав вибухові пакети. Невідомі вибивали двері в кабінети на другому поверсі і «вбивали всіх, хто попадався», як розповіла директор.
«Настьку мою вбили насмерть, її матір вбили на смерть, трупів повно, дітей, справжній теракт. Увірвалися, рівно через 5-10 хвилин після мого від'їзду, хтось увірвався, повилітали всі шибки – підірвали хол, бігали, потім кидали якісь вибухові пакети, потім з автоматами бігали, не знаю з чим, відчиняли кабінети, вбивали всіх, кого могли знайти, хто попадався. Справжній теракт, як в Беслані», – розповіла Гребеннікова.
ОНОВЛЕНО. Кількість жертв теракту в керченському коледжі зросла до 13 осіб, 50 отримали поранення. Про це сказала офіційний представник Слідчого комітету (СК) Світлана Петренко, передає «Інтерфакс». Більшість із постраждалих – підлітки.
Згідно зі свідченнями учнів, один зі студентів до вибуху залишив рюкзак у їдальні. «Учні розповіли, що чули від цього хлопця, що він проводить досліди з вибуховими речовинами», – сказав співрозмовник видання.
Теракт перекваліфіковано на вбивство.
ОНОВЛЕНО. Спеціалісти антитерористичного комітету знайшли бомбу в будівлі коледжу в Керчі. Про це повідомив представник комітету Андрій Пржездомський в ефірі телеканалу РБК.
«Працюють на місці вибухотехніки, які вивчають виявлений вибуховий пристрій», – сказав Пржездомський.
Тим часом користувачі соцмереж виявили, що сторінка підозрюваного у вбивствах В.Рослякова вказує на його прихильність терористичним угрупуванням «ДНР"/"ЛНР», президенту РФ Путіну тощо.
Зі сторінки у вк можливого терориста в м.Керч
Posted by Ershov Egor on Wednesday, 17 October 2018