Британські та нідерландські регулятори оштрафували компанію Uber за те, що вона не змогла захистити персональні дані клієнтів під час кібератаки в 2016 році, в результаті якої постраждали мільйони користувачів. Про це повідомляє Reuters.
Зазначається, що імена, номера мобільних телефонів та електронні адреси 57 млн користувачів були скомпрометовані в результаті кібератаки. Серед загальної кількості 2,7 млн постраждалих виявились громадянами Британії.
Британський офіс комісара інформації оштрафував американську Uber на $490 тис, а нідерландське Агентство із захисту даних користувачів – на $678 тис.
«Це був не лише серйозний провал захисту даних зі сторони Uber, але і повне нехтування клієнтами та водіями, чиї персональні дані були викрадені», – сказав директор Дослідницького центру ІСО Стів Еккерслі.
Порушення відбулось до введення цього року Загального регламенту щодо захисту даних, що дозволило б збільшити штраф до 17 млн фунтів ($17,84 млн) або 4% від загального обороту компанії.