«Укренерго» запустила платформу торгів на балансуючому ринку електроенергії

Платформа наразі функціонує в тестовому режимі

Фото: facebook

НЕК «Укренерго» в тестовому режимі запустила платформу торгів на балансуючому ринку електроенергії. Про це з посиланням на слова голови компаных Всеволода Ковальчука пише БізнесЦензор.

«Але оціните: рівно в день, передбачений законом про ринок електроенергії, ми запустили платформу для імітації торгів на балансуючому ринку. В режимі реального часу, період 15 хвилин. Все по-справжньому, тільки без розрахунків між учасниками ринку», – поідомив він.

У квітні 2017 року Верховна рада прийняла закон «Про ринок електричної енергії». Згідно з документом, за два роки Україна повинна адаптувати свій ринок електроенергії до європейських стандартів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS