В ході засідання, Верховна Рада не підтримала постанови народних депутатів Олексія Мушака та Віктора Пинзеника про скасування результатів голосування за закон про продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 1 січня 2020 року. Про це пише Інтерфакс-Україна.
Так, закон набере чинності після його публікації.
Разом з цим, депутати відзначили, що за період відсутності мораторію угоди з купівлі-продажу землі не проводилися, оскільки немає законопроекту про ринок землі.
«Минуло 17 днів без мораторію. Де всі ці араби, китайці, євреї та інші люди, які були повинні скупити українську землю? За ці 17 днів не купили жодного гектара землі. Останні 10 років потреби в продовженні мораторію не було», – заявив народний депутат від БПП Олексій Мушак.
Нагадаймо, 20 грудня минулого року, із 231 голосом «за», Рада продовжила мораторій на продаж землі.