Очільник державної компанії «Укргазвидобування» Олег Прохоренко готується оголосити про свою відставку. По це повідомляє Hromadske з посиланням на власні джерела.
Причиною стало невиконання компанією поставленого плану з обсягів видобутку газу.
Зазначається, що під час прес-конференції голови Нафтогазу, який є власником 100% акцій Укргазвидобування, повідомили, що Прохоренка не звільнять «ні сьогодні, ні завтра».
Водночас, як повідомляють джерела, голова «Укргазвидобування» може оголосити про відставку за власним бажанням через те, що план з нарощення видобутку газу до 2020 року було фактично провалено.
Про можливу відставку голови найбільшої в Україні компанії з видобутку газу почали говорити ще у жовтні 2018 року після низки антикорупційних розслідувань, пов'язаних із закупівлями Укргазвидобування.