Японська авіакомпанія ANA Holdings розглядає можливість покупки 38 літаків у компаній Boeing та Airbus, а також хоче купити частку в материнській компанії Philippines Airlines PAL, що допоможе розширити присутність на ринку Азії, передає Reuters.
Найбільший японський авіаперевізник замовить літаки найновішої версії сімейства Boeing – модель 737 MAX, а в Airbus – вузькофюзеляжний Neo A320 – це новіша версія літака, популярна у японських бюджетних авіакомпаній.
Придбання 20 літаків 737 MAX обійдеться ANA в $2,3 млрд, а замовлення на 18 Neo A320 коштуватиме $1,99 млрд, виходячи з прейскурантних цін.
Також в компанії є в планах замовити ще десять 737 MAX, пише агентство.
Авіапарк ANA на81%складається з літаків Boeing, і такий відсоток характерний для більшості японських перевізників, завдяки чому американська компанія домінуюче становище на японському ринку.