Ізраїльський стартап Verbit з офісом у Києві залучив $23 млн

Стартап спрямує інвестиції на зростання компанії, розвиток продукту і стимулювання продажів

Фото: Pixybay

Створений два роки тому ізраїльський стартап Verbit, який являє собою сервіс для транскрибування і створення субтитрів з використанням штучного інтелекту, залучив додаткове фінансування і збільшив обсяг залученого капіталу до суми $34 млн. Про це повідомили у компанії.

Сьогодні стартап оголосив про закриття раунду фінансування серії А, залучивши $23 млн. Лід-інвестором став фонд Viola Ventures, також у раунді брали участь Vertex Ventures, HV Ventures, Oryzn Capital, Vintage Venture Partners і Clal-Tech. Загальна сума залучених коштів після двох раундів становила $34 млн.

За словами CEO і кофаундера Verbit Тома Лівне, минуло вісім місяців з моменту залучення попередніх інвестицій, і цей раунд засвідчив, що рішення зі штучним інтелектом затребувані в такій далекій від інновацій сфері, як розшифровка записів.

Стартап планує спрямувати кошти на зростання компанії, розвиток продукту і стимулювання продажів. Зокрема, інвестиції будуть використані для масштабування на міжнародний ринок – розширення відділів продажів, маркетингу і розвитку продукту, розробки рішень і просування в США.

Минулого року Verbit відкрив офіс у Нью-Йорку і збільшив сукупний дохід на 300%.

Український R&D-офіс компанії працює в Києві з грудня 2016 року. Зараз в ньому дві команди – фахівці з машинного навчання, які вдосконалюють технологію автоматичного розпізнавання мови, а також розробники платформи, QA engineer і HR.

Verbit – ізраїльська компанія, що поєднує можливості штучного і людського інтелекту в своєму продукті для розшифровки записів і створення субтитрів. Компанія працює з тисячами фрілансерів. Такий підхід дозволяє клієнтам Verbit оптимізувати робочі процеси.

Більше про те, що робить ШІ одним із найперспективніших напрямків і як долучитися до його розвитку, читайте в матеріалі Mind: «Галузі майбутнього: штучний інтелект «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS