Докази, зібрані офісом спецпрокурора США Робертом Мюллером щодо справи про втручання РФ у американські вибори у 2016-му, були викрадені росіянами та опубліковані в інтернеті з метою дискредитувати його розслідування. Про це повідомляє The Guardian.
У позивних документах офіс спецпрокурора зазначив, що понад 1000 файлів, якими він конфіденційно поділився з адвокатами обвинувачених російських хакерів, були завантажені на файлообмінник і поширювались через обліковий запис у Twitter.
«Ми маємо доступ до бази даних розслідування спецпрокурора Мюллера, оскільки ми зламали сервер РФ з інформацією про справу російських тролів. Ви можете переглянути всі файли, які мав Мюллер про АІД і російську змову. Приємного читання!», – сказано в повідомленні, опублікованому в жовтні 2018 року на твіттер-акаунті Hacking Redstone.
У позові Мюллера наголошується на тому, що назви та структура папок, що містили «злиті» дані, є ідентичними до тих, якими від ділився з адвокатами. Прокуратура заявила, що акаунт у соціальній мережі було зареєстровано з російської ІР-адреси, а слідчі ФБР не виявили жодних слідів зламу серверів, що вказує на те, що за витоком конфіденційних даних може стояти лише російська сторона.
Сам спецпрокурор переконаний, що ці дані були опубліковані в мережі, щоб дискредитувати його розслідування.