Франція спростила процедуру отримання віз для працівників місцевих технологічних стартапів

French Tech Visa є дешевою, діє 4 роки, не має вимог до освіти і сам процес її оформлення є однаковим для громадян усіх країн

фото pixabay.com

Французька влада представила змінену та спрощену процедуру оформлення візи для працівників місцевих технологічних стартапів – French Tech Visa. Про це повідомляє TechCrunch.

За словами глави проекту French Tech Mission Кет Борлонган, наразі в країні є 10 000 стартапів, які відповідають усім необхідним вимогам і можуть скористатися спрощеною процедурою отримання віз для своїх іноземних працівників.

На її думку, ця зміна законодавства була необхідною, тому що це, насамперед, потрібно французьким стартапам.

«У цьому є два виміри. Є економічна сторона питання – усі успішні стартапи, з якими ми розмовляли, одноголосно заявили, що наймання персоналу є їхнім пріоритетом номер один… Друга сторона – культурна. Наша потужна технологічна екосистема сприймається як французька. Щоб добитися успіху в глобальному масштабі, ми самі маємо стати глобальними», – зазначила Борлонган.

Видання наголошує, що, на відміну від багатьох американських віз, для отримання French Tech Visa, роботодавцю не треба доводити, що він шукав відповідного працівника у Франції, але не знайшов. Її оформлення коштує 368 євро, віза діє протягом 4 років (також може бути продовжена). Що не менш важливо, працівник не буде прив’язаний до певної компанії і може змінити місце роботи, зберігши візу. French Tech Visa автоматично розповсюджується на дружину/чоловіка та дітей. Для отримання візи відсутня вимога щодо певного рівня освіти працівника.

«Французька технологічна екосистема швидко росте. І багато французьких стартапів вирішили працювати англійською мовою та брати на роботу іноземних талантів. Технічні таланти стають глобальним кадровим резервом, тому ця візова схема є необхідною для майбутньої французької технічної екосистеми», – пояснює TechCrunch.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS