Міністерство оборони України (МОУ) 13 березня замовило у компанії «Торум», що входить у орбіту групи «Трейд Коммодити», 720 тонн моторних олив. Про це пише enkorr із посиланням на копії договорів, оприлюднені в системі ProZorro.
Так, «Торум» поставить відомству оливу АЗМОЛ ГАРАНТ М-4042 ВТ виробництва «НВП Агрінол» по $120 000/т. Загальна сума угоди – 86,4 млн грн.
Термін поставки – до 31 травня 2019 року.
Нагадаємо: 15 лютого за двома лотами на 360 тонн олив в конкурсі перемогла компанія «Торум», ще стільки ж повинна була поставити компанія «Аріан». Однак після проведення тендеру Міноборони відхилило заявку «Аріан», визнавши, що запропонована нею олива власного виробництва Галол М-4042 ТД не є еквівалентом оливи АЗМОЛ ГАРАНТ М-4042 ВТ, яке було предметом закупівлі.
Компанія «Торум» афілійована з групою «Трейд Коммодити». У 2018 році компанії структури «Трейд Коммодити» перемогли в тендерах Міноборони на поставку 11 000 тонн ДП і 30 000 тонн авіаційного палива. За підсумками 2017 року ці компанії поставили 21 000 тонн ДП і 54 400 тонн реактивного палива.
Раніше Mind писав, що Міноборони закупить 15 588 тонн дизельного палива у компанії структури «Трейд Коммодити».