Компанія Facebook вивчає можливості реалізації проекту «Сімба», який передбачає прокладання оптоволоконного кабелю навколо Африканського континенту. Про це повідомляє «Прямий» із посиланням на The Wall Street Journal.
Повідомляється, що мета проекту – збільшити пропускну здатність з'єднання й тим самим полегшити залучення нових клієнтів.
Точний маршрут оптоволоконного кабелю поки не визначений, проект – на стадії обговорення.
Проект «Сімба», названий на честь головного героя мультфільму «Король-лев», повинен «забезпечити Facebook надійний доступ до африканського ринку, що швидко зростає, де деякі продукти компанії вже завоювали популярність», – йдеться в повідомленні.
Газета зазначає, що над власними проектами по прокладанню кабелю навколо Африканського континенту працюють й інші технологічні гіганти, зокрема Alphabet (материнська компанія Google) та Huawei.