Доходи Boeing обвалилися через катастрофи за участю літаків 737 Max

Компанія скасувала всі свої попередні фінансові прогнози на 2019 рік

фото Wikipedia

Оперативний прибуток американського авіаконцерну Boeing в першому кварталі поточного року знизився на 21% через проблеми, викликані катастрофами літаків серії Max. Фінансові прогнози на весь 2019 рік анульовано, а нові будуть оприлюднені лише після прояснення ситуації.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на заяву представників Boeing в штаб-квартирі в Чикаго.

Оборот Boeing в першому кварталі скоротився на 2%, до $22,9 млрд. У той же час втрати через проблеми зі збутом літаків 737 Max були частково компенсовані зростанням доходів за рахунок контрактів у військовій сфері та в сфері техобслуговування.

У Boeing також повідомили про прогрес у справі остаточної сертифікації оновлень для програмного забезпечення MCAS – системи, що служить для підвищення безпеки, якою оснащені літаки 737 Max. За висновком експертів, саме збої в MCAS стали причиною катастроф двох лайнерів Max, в результаті яких загинули загалом 346 осіб. У Boeing, проте, попередили, що сертифікація оновлень займе ще досить багато часу.

Як повідомлялося, Boeing вже провела понад 100 випробувань нового програмного забезпечення для 737 MAX.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS