Президент Володимир Зеленський пропонуватиме парламенту призначити на пост прем‘єр-міністра Олексія Гончарука. Про це УП повідомили власні джерела.
Ще словами співрозмовників, у середу Зеленський та керівництво ОПУ проводитимуть співбесіди та консультації з кандидатурами інших членів Кабміну.
«Це не якась недовіра до Гончарука, а розуміння що так чи інакше діяльність будь-якого міністра впливатиме на репутацію Президента і він несе відповідальність. Так сприймає суспільство», – пояснює природу співбесід міністрів одне з джерел.
Олексій Гончарук – український юрист, адвокат. Заступник керівника Офісу президента Зеленського (з 28 травня 2019 року). Відповідає за блок економічного розвитку та продовження реформ.