Генеральний директор інтернет-аукціону eBay Девін Веніг пішов у відставку. Його тимчасово замінив фінансовий директор Скотт Шенкель. Про це повідомляє Reuters.
Зазначається, що Веніг займав пост генерального директора більше чотирьох років.
Очільник eBay пояснив, що пішов з посади через непорозуміння з нещодавно оновленою радою директорів компанії, яка має намір продати частину свого бізнесу під тиском активістів-інвесторів.
Видання повідомляє, що раніше цього року eBay внесла зміни в свою раду директорів, яка заявила, що вивчає ймовірність продажу своїх підрозділів StubHub и eBay Ads після того, як на цьому наполягли хедж-фонди Elliott Management Corp і Starboard Value.
EBay, яка наразі бореться з жорсткою конкуренцією з боку Amazon і Walmart зосередилась на своїй програмі платіжного бізнесу під керівництвом Веніга, а також працювала над спрощенням використання своєї платформи.
Акції компанії на тлі новини знизились на 1,9% до $38,79. З того часу, як Венінг став гендиректором, ціна акцій виросла на 40%.