Deutsche Welle відкидає звинувачення Держдуми у втручанні в справи Росії

МЗС ФРН також повідомило, що у разі необхідності можуть надати підтримку DW

Роскомнагляд, прокуратура і міністерство юстиції й закордонних справ Росії можуть найближчим часом розглянути питання про внесення німецької медіакомпанії Deutsche Welle в чорний список. Про це пише DW з посиланням на російські ЗМІ.

Така інформація надійшла після того, як комісія Держдуми РФ з розслідування фактів втручання у внутрішні справи Росії звинуватила DW в порушенні російського законодавства про ЗМІ.

Своєю чергою DW заявила, що робота медіакомпанії «жодним чином не може викликати нарікань», тому вона відкидає звинувачення в тому, що втручалася у внутрішні справи Російської Федерації. Про це сказано у заяві DW, оприлюдненій 27 вересня.

Співробітники медіакомпанії повинні мати можливість працювати без перешкод. Про це сказав голова Ради з мовлення DW Карл Юстен.

«Ми очікуємо, що російська влада подбає про те, щоб всі кореспонденти DW в Росії могли передавати інформацію вільно і без обмежень», – зазначив він.

Додамо, що у МЗС ФРН також повідомили, що у разі необхідності можуть надати підтримку DW.

«Ми знаємо, що в Росії чинять тиск на DW», – заявили в німецькому зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо: раніше, у 2017 році, Росія вже внесла до чорного списку іноземних агентів медіакомпанії «Голос Америки» і «Радіо Свобода/"Вільна Європа».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS