Chevron готується продати частину газових активів, щоб бути готовою до періоду низьких цін

Компанія також змушена заморозити один з глибоководних проектів в Gulf of Mexico

фото www.flickr.com/photos/zodiggs/3461184497

Одна із найбільших нафтових компаній США, Chevron Corp, заявила про намір продати низку газових проектів для того, щоб підготуватися до затяжного періоду низьких цін. Про це повідомляє OilExp.

План по витратах Chevron в 2020 році залишиться без змін – $20 млрд. Разом з тим, компанія продасть ряд газових об'єктів на сланцевих родовищах, а також свою частку у канадському СПГ-проєкті.

Chevron почала слідувати політиці економії після потрясінь на нафтовому ринку, що відбулися за останнє десятиліття.

Багатьом нафтовим компаніям довелося брати великі позики, щоб підтримати свої довгострокові проєкти в умовах кризи.

Chevron також зазначає про необхідність заморозити один з глибоководних проектів в Gulf of Mexico, так як нинішні ціни не дозволяють цього проекту стати по-справжньому прибутковим.

«Реалізуючи політику економії в умовах песимістичних прогнозів нам доводиться приймати непрості рішення. Це необхідно для того, щоб продовжувати здійснювати належні виплати нашим акціонерам в довгостроковій перспективі», – сказав виконавчий директор Майкл Вірт.

Нагадаємо: минулого місяця стало відомо про наміри нафтового гіганта Exxon Mobil продати активи в Європі, Азії та Африці на суму до $25 млрд, щоб зосередиться на кількох великих проектах на внутрішньому ринку і за кордоном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS