Неподалік Барселони стався вибух на фестивалі, постраждали 14 людей

Вибух прогримів у місті Центеллес, троє людей — у важкому стані

Внаслідок піротехнічного вибуху під час фестивалю в місті Центеллес неподалік Барселони постраждали 14 людей, які отримали травми різного ступеня тяжкості. Про це повідомляє El Mundo.

Троє з постраждалих – у важкому стані.

Вибух стався, коли один з учасників фестивалю спробував скористатися сумкою з порохом на дзвіниці.

На місці інциденту працюють медики та пожежна служба. Постраждалих доставили в лікарню, а пожежні кажуть, що дзвіниця не отримала структурних пошкоджень.

Традиційний фестиваль сосни був призупинений. Захід полягав у тому, щоб повісити на церкві Санта-Колома-де-Сентеллес сосну верхом вниз, після того як її вирубають в прилеглому лісі.

Раніше Mind писав, що в Німеччині відмовляються від новорічних феєрверків заради збереження клімату і птахів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS