Сайт призовної служби США обвалився через чутки про «початок третьої світової»

Користувачі реагують на політичну кризу між США й Іраном

фото Shutterstock

Сайт призовної служби США (Selective Service System) «зламався» в зв'язку з високим обсягом трафіку, повідомляється в Twitter. Причиною цього стали бурхливі обговорення інтернет-користувачів про можливу третю світову війну.

З 1973 року в США немає обов'язкової призовної практики (тільки на контрактній основі), проте в разі мобілізації деякі категорії громадян можуть бути призвані в армію. Інформація про це публікується на сайті служби.

«Через поширення дезінформації наш сайт має проблеми у зв'язку зі збільшеним об'ємом трафіку», – йдеться в повідомленні відомства в Twitter.

У ніч на 3 січня американські військові атакували аеропорт у Багдаді, в результаті цього загинув командувач силами спеціального призначення «Аль-Кудс» Корпусу вартових ісламської революції (елітні частини збройних сил Ірану) генерал Касем Сулеймані. Крім того, жертвами ракетного удару стали близько 10 осіб.

У заяві Пентагону йдеться, що атака була проведена за наказом президента Трампа з метою захисту американців, що знаходяться в регіоні. Американська влада вважає, що Сулеймані готував плани про напад на дипломатів і військовослужбовців США. Крім цього, Пентагон заявив, що саме генерал причетний до нападу на посольство США в Багдаді, коли місцеві жителі влаштували протестні акції біля стін посольства.

Постпред Ірану в ООН Маджид Тахтім-Раванчі в інтерв'ю CNN заявив, що ліквідація збройними силами США іранського генерала Сулеймані є актом тероризму і початком війни.

Перед цим верховний лідер Ірану Алі Хаменеї пообіцяв «жорстоко помститися» США за вбивство Сулеймані.

Як повідомляв Reuters з посиланням на заяву американських офіційних осіб, США направляють на Близький Схід майже 3000 військовослужбовців «як запобіжний засіб на тлі зростаючих загроз».

Нагадаємо, спікер Палати представників Ненсі Пелосі заявила, що Трамп не радився з Конгресом щодо ліквідації іранського генерала.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS