Україна чекає на офіційні вибачення та відкрите розслідування з боку Ірану щодо збиття літака

Крім того, українська сторона очікує від Ірану, повернення тіл загиблих, виплат компенсацій та притягнення винних до відповідальності

Володимир Зеленський
фото www.president.gov.ua/

Україна наполягає на офіційних вибаченнях з боку Ірану за збиття літака рейсу PS752 компанії МАУ, проведенні відкритого розслідування та очікує на повернення тіл загиблих і виплату компенсацій. Про це заявив президент Володимир Зеленський, передає пресслужба ОПУ.

«Ще до закінчення роботи міжнародної комісії Іран визнав свою провину в збитті українського літака. Але наполягаємо на цілковитому визнанні вини. Ми очікуємо від Ірану запевнень у готовності до повного й відкритого розслідування, притягнення винних до відповідальності, повернення тіл загиблих, виплат компенсацій, офіційних вибачень по дипломатичних каналах», – заявив Зеленський.

Президент висловив сподівання на продовження розслідування авіакатастрофи без штучних затримок і перепон.

«Наші 45 фахівців мають отримати повний доступ і взаємодію для встановлення справедливості», – підкреслив глава держави.

Нагадаємо: військові Ірану заявили вранці 11 січня, що ненавмисно збили ракетою ППО літак Boeing 737 «Міжнародних авіаліній України».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS