Держекоінспекція перевірить 200 найбільших підприємств-забруднювачів

Порушників пообіцяли покарати

Держекоінспекція перевірить 200 найбільших підприємств-забруднювачів
фото pixabay.com

Держекоінспекція перевірить 200 компаній по всій Україні, які найбільше забруднюють навколишнє середовище. Про це йдеться у повідомленні Офісу віцепрем’єра з питань євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби.

Перевірці підлягатимуть як державні, так і приватні підприємства.

Порушників буде покарано, зазначив Кулеба.

«Порушників чекає дисциплінарна, адміністративна, цивільна і навіть кримінальна відповідальність. Крім того, підприємства мають компенсувати шкоду, заподіяну забрудненням навколишнього природного середовища та погіршенням якості природних ресурсів», – розповів він.

Окрім того, як зазначається, перевірки відбуватимуться разом із ЗМІ, «щоб процес був максимально прозорим та відкритим».

Нагадаємо: минулого року екоінспекції знову повернули право штрафувати за наднормові викиди в повітря.

«За наднормативні викиди в повітря металургам і енергетикам все-таки доведеться платити», – повідомило Мінекоенерго.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS