Міжвідомча комісія з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції (УРП) отримала заявки п’яти компаній на участь у конкурсах по Охтирській, Грунівській та Ічнянській ділянках, загальною площею більше 3800 км кв. Про це повідомляється на веб-сайті Державної служби геології та надр України у вівторок.
«Заявки на три ділянки подали 5 компаній, у тому числі три іноземні гравці… Протягом місяця Міжвідомча комісія повинна оцінити пропозиції заявників та надати свої рекомендації Кабінету Міністрів України для обрання переможця», – вказується у повідомленні.
За даними відомства, велика канадська публічна компанія Vermilion Energy подала пакети документів на дві ділянки у партнерстві з Укргазвидобування: Грунівську та Охтирську. Охтирською ділянкою також зацікавилася Нафтогазенергія ДТЕК.
Крім того, ще один предендент на участь у конкурсі по Грунівській ділянці – центральноєвропейський холдинг EP Ukraine із словацьким оператором Nafta. Претендентом на участь у конкурсі по Ічнянській ділянці стала York Energy Limited (група Alpha Energy, Великобританія).
Термін дії УРП – 50 років. Частка держави у прибутковій продукції має становити щонайменше 11% її загального обсягу, максимальна частка компенсаційної продукції, за рахунок якої інвестору буде компенсовано його витрати, дорівнює 70% загального обсягу виробництва (до повного відшкодування витрат інвестора).