Кримський Мінтранс заявив про складне фінансове становище на підконтрольному йому ГУП «Кримські морські порти» (КМП) та прийняте рішення скоротити частину співробітників підприємства.
Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в Мінтрансі вважають оптимізацію штатної чисельності «шляхом виходу з кризової ситуації і дозволить забезпечити беззбитковість роботи підприємства без постійного субсидування з бюджету республіки Крим».
Цей крок дозволить уникнути банкрутства КМП.
«У зв'язку з введеними Євросоюзом санкціями проти республіки Крим, а також введенням в експлуатацію транспортного переходу через Керченську протоку і, як наслідок, переорієнтацією шляху проходження пасажирського і вантажного транспорту на альтернативний маршрут руху ГУП РК «Кримські морські порти» знаходиться у важкому фінансовому положенні. Дохідна частина підприємства значно знизилася, – наголошується в повідомленні.
Яку сам кількість співробітників буде звільнено в міністерстві не уточнили.
Директор з правових і майнових питань КМП Денис Дворниченко в ефірі радіо «Крим» повідомив, що скорочення на підприємстві не перше, але на цей раз є «ознаки масовості». Голова профспілки Керченського рибного порту Валентина Козловська не виключає звільнення близько 600 співробітників КМП. За її інформацією, керівництво Кримських морських портів за погодженням з Мінтрансом Криму прийняло рішення про припинення діяльності двох філій – Керченського рибного порту і поромної переправи. Скорочення також очікуються в торговому порту і «Держгідрографії».